Tel.: 567 563 570

Fulltextové vyhledávání

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Vážení návštěvníci:-),

   vítejte v bloku "Výsledky soutěží".

   V letošním školním roce zde naleznete aktuální informace o účasti žáků a žákyň naší "Kollárky" ve sportovních, uměleckých i vědomostních soutěžích. Rádi bychom Vás také informovali o výsledcích, které se občas bohužel dovídáme s větší časovou prodlevou, než bychom si představovali, proto Vás předem žádáme o trpělivost:-).

                                                                                                                                                                                           Mgr. Helena Uhlířová

10. 11. 2017

6. místo

Florbal - Prycl Adam, Rybáček Martin, Poul Ondřej, Hořínek Daniel, Roubíček Lukáš, Perůtka Aleš, Zach Martin, Kubát Jakub, Klouda Daniel, Doucha Tomáš, Růžička Vojtěch, Šimek Jakub, Mikší Matěj, Kučerová Vendulka

08. 11. 2017

?. místo

Stolní tenis starší žáci a žákyně, krajské kolo - Vorálková Kateřina, Nerudová Simona

 

19. 10. 2017

cena poroty: Vránová Valentýna

Výtvarná soutěž "Helenín" - Ritterová Anna, Rozehnalová Lucie, Plešingerová Petra, Vránová Valentýna, Večerová Natálie, Kloučková Anna, Caklová Nikola, Eliášová Lucie, Procházková Julie, Smolík Matěj, Hlásek Tadeáš

 

19. 10. 2017

6. místo

Minifotbal - krajské kolo - Nevrkla Jakub, Holík Petr, Horský Prokop, Polák Daniel, Průša Michal, Habermann Leopold, Krejčí Michal, Šilhart Marek, Kaplánek Jakub, Smolík Matěj, Kněžíček Vojtěch

 

18. 10. 2017

1. místo starší žákyně - postup do krajského kola

Stolní tenis starší žáci a žákyně - Vorálková Kateřina, Nerudová Simona, Polák Daniel, Kašpárek Vít, Beneš Adam

 

18. 10. 2017

viz níže

"Talentovka" = psaní na počítačové klávesnici - 20. místo Nevrkla Jakub, 14. místo Dobrowolski Štěpán, 19. místo Casková Michaela 

 

16. 10. 2017

?. místo

Stolní tenis mladší žáci a žákyně - Brabencová Monika, Lavičková Nikola, Nováček Vojtěch, Nováček Tomáš, Samek Daniel, Nečada Štěpán

 

10. 10. 2017

postup do okresního kola

Minifotbal - Nevrkla Jakub, Holík Petr, Horský Prokop, Polák Daniel, Průša Michal, Habermann Leopold, Krejčí Michal, Šilhart Marek, Samek Adam, Kaplánek Jakub, Smolík Matěj, Doucha Michal

 

05. 10. 2017

viz příloha

Přesp. běh - výsl. OK 2017 kat. III IV.xlsm 

Přespolní běh - Kaplánek Jakub, Vlčková Natálie, Přibylová Anna, Jonáš Jakub, Havlíčková Mirka, Chudá Iveta, Kněžíček Vojtěch, Nevrkla Jakub, Štaubertová Jiřina, Dubová Adéla, Kvášová Leona, Nováček Vojtěch, Havlíčková Adéla, Leová Barbora, Schuttermeier Alexandr, Pávková Veronika, Nečada Štěpán, Samek Daniel, Musilová Veronika, Chalupa Tomáš, Musil Vladimír, Poul Daniel, Nováček Tomáš

 

22. 09. 2017

11. - 20. místo 

Soutěž "Cihla k cihle" stavění z TEIFOCu - Blažek Šimon, Kněžíček Vojtěch

 

20. 09. 2017

?. místo

Soutěž "Do přírody kolo - pěšky" – Štenglová Elen, Zelníčková Barbora, Mašek Šimon, Šeredová Simona, Dvořáková Nela, Dvořáková Sofie, Löfflerová Julie, Polcarová Klára, Volfová Sofie, Pávek Štěpán, Rybáčková Lucie, Kloučková Eliška; náhradník: Bieliková Eliška

 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

Vážení návštěvníci:-),

   vítejte v bloku "Výsledky soutěží".

   V letošním školním roce zde naleznete aktuální informace o účasti žáků a žákyň naší "Kollárky" ve sportovních, uměleckých i vědomostních soutěžích. Rádi bychom Vás také informovali o výsledcích, které se občas bohužel dovídáme s větší časovou prodlevou, než bychom si představovali, proto Vás předem žádáme o trpělivost:-).

                                                                                                                                                                                           Mgr. Helena Uhlířová

 

22. 06. 2017

5. místo chlapci, 7. místo děvčata

Soutěž "Stavíme z TEIFOCu" - Blažek Šimon, Kněžíček Vojtěch, Kulhavá Monika, Nerudová Simona

 

07. 06. 2017

bez umístění

Příběhy našich sousedů - Kohout Tomáš, Paul Vojtěch

 

02. 06. 2017

2. místo

Přebor ZŠ v malé kopané - Kourek Tomáš, Ujčík Lukáš, Tržil Jakub, Šilhart Marek, Samek Adam, Nováček Vojtěch, Habermann Leopold, Paul Vojtěch, Neckař Tomáš, Seidl Ondřej

29. 05. 2017

bez umístění

Minifotbal - mladší chlapci - Holík Petr, Nevrkla Jakub, Horský Prokop, Polák Daniel, Hlávka Radek, Habermann Leopold, Doucha Michal, Höfer Dominik, Nečada Filip, Nováček Vojtěch

 

22. 05. 2017

6. místo

Pohár Rozhlasu - krajské kolo - mladší dívky - Neprašová Denisa, Levová Barbora, Eliášová Kristýna, Dubová Zuzana, Vorálková Kateřina, Pouvová Šárka, Havlíčková Adéla, Kvášová Leona, Moláková Adéla

 

18. 05. 2017

bez umístění

Pythagoriáda- Nevrklová Adéla, Havlíčková Adéla, Blažek Šimon, Nečada Filip, Jiříková Klára

 

17. 05. 2017

7. místo

Pohár Rozhlasu - starší chlapci - Tržil Jakub, Neckař Tomáš, Bojanovský Jan, Barák Nikolas, Kaplánek Jakub, Šilhart Marek, Kruntorád Jan, Vebr Jakub, Vlčko Erik

17. 05. 2017

8. místo

Pohár Rozhlasu - starší žákyně - Volšinská Monika, Ressová Eliška, Horáková Adéla, Miksová Adéla, Duru Diana, Hodková Adéla, Pouvová Darina, Chromá Natálie, Eliášová Lucie

 

16. 05. 2017

8. místo

Pohár Rozhlasu - mladší chlapci - Olexa Vojtěch, Nevrkla, Jakub, Holík Petr, Horr Matyáš, Horský Prokop, Jurečka Matyáš, Polák Daniel, Nečada Filip, Kněžíček Vojtěch, Doucha Michal, Hlávka Radek, Mezera Šimon, Pecha Tobiáš, Nováček Vojtěch

 

16. 05. 2017

1. místo

Pohár Rozhlasu - mladší dívky - Neprašová Denisa, Levová Barbora, Eliášová Kristýna, Nerudová Simona, Dubová Zuzana, Vorálková Kateřina, Pouvová Šárka, Havlíčková Adéla, Kvášová Leona

 

15. 05. 2017

Okresní  finále v kopané Mc Donald´s Cup

3. místo

Kategorie A Mlýnský Matěj, Lysý Jan, Brychta Nicolas, Malena Jakub, Poul Ondřej, Kubát Jakub, Ligmajer Jan, Valenta Ondřej, Strauss Patrik, Doucha Tomáš

4. místo

Kategorie B Prycl Adam, Štolfa Jan, Kolman Daniel, Mikší Matěj, Malena Daniel, Poul Daniel, Samek Jakub, Plutnar Tomáš, Nečada Tomáš

 

13. 05. 2017

1. místo

DDM JIHLAVA OPEN 2017 - mladší šachisté - Rybáčková Lucie

 

11. 05. 2017

1. místo

Okresní kolo ve vybíjené - Bulant Ondřej, Jokl Tomáš, Nečada Štěpán, Nováček Tomáš, Pavlík Matyáš, Plutnar Tomáš, Samek Daniel, Širmer Daniel, Bielik Adam, Malena Daniel, Poul Daniel, Koželuhová Veronika

 

 

10. 05. 2017

Soutěž mladých zdravotníků 

  1. stupeň: Koželuhová Veronika, Vopravilová Romana, Reitermannová Aneta, Marek Jakub, Chalupa Tomáš - 8. místo
  2. stupeň: Vlčko Erik, Volšinská Monika, Pokorný Petr, Kohout Tomáš, Pouvová Darina - 10. místo

 

01. a 02. 05. 2017

postup do okresního finále

Okresní  kolo v kopané Mc Donald´s Cup

Kategorie A Mlýnský Matěj, Lysý Jan, Brychta Nicolas, Malena Jakub, Poul Ondřej, Kubát Jakub, Ligmajer Jan, Valenta Ondřej, Strauss Patrik, Doucha Tomáš

Kategorie B Prycl Adam, Štolfa Jan, Kolman Daniel, Mikší Matěj, Malena Daniel, Poul Daniel, Nováček Tomáš, Samek Jakub, Plutnar Tomáš, Nečada Tomáš

 

27. 04. 2017

6. místo

Štafetový pohár - Šeredová Simona, Vondráková Kristýna, Popelářová Vendula, Šulcová Michaela, Šimek Pavel, Jakvid Ondřej, Mlýnský Matěj, Poul Filip, Skácelová Veronika, Koželuhová Veronika, Korandová Natálie, Musilová Veronika, Mikší Matěj, Štolfa Jan, Poul Daniel, Chalupa Tomáš

 

26. 04. 2017

3. místo

Krajské kolo v házené mladších žákyň - Neprašová Denisa, Vorálková Kateřina, Kulhavá Monika, Nerudová Simova, Kvášová Leona, Moláková Adéla, Brabencová Lucie, Levová Barbora, Dubová Zuzana, Rozehnalová Lucie, Vebrová Tereza, Nevrklová Adéla

 

21. 04. 2017

8. místo

Okresní kolo ve volejbale starších žáků - Barák Nikolas, Bojanovský Jan, Kohout Tomáš, Kruntorád Jan, Neckař Tomáš, Paul Vojtěch, Seidl Ondřej, Tržil Jakub, Ujčík Lukáš, Vlčko Erik

 

20. 04. 2017

5. místo

Okresní kolo ve volejbale starších žákyň - Hodková Adéla, Miksová Adéla, Horáková Adéla, Chromá Natálie, Ressová Eliška, Pouvová Darina, Eliášová Lucie, Vorálková Kateřina, Kvášová Leona

 

12. 04. 2017

6. místo

Okresní  kolo v házené mladších žáků - Matějíček Michal, Habermann Leopold, Hlávka Radek, Horský Prokop, Kněžíček Vojtěch, Olexa Šimon, Nováček Vojtěch, Schmuttermeier Alexandr

 

11. 04. 2017

1. místo

Okresní  kolo v házené mladších žákyň - Nerudová Simona, Vorálková Kateřina, Pouvová Šárka, Kulhavá Monika, Rozehnalová Lucie, Brabencová Lucie, Kvášová Leona, Levová Barbora, Moláková Adéla, Dubová Zuzana, Vebrová Tereza, Neprašová Denisa

 

04. 04. 2017

Okresní  kolo matematické olympiády - Havlíčková Adéla 4. - 9. místo, Nevrklová Adéla 11. - 15. místo, Nečada Filip 1. - 5. místo, Caklová Nikola 7. - 10. místo, Šímová Dorota 7. - 10. místo

 

30. 03. 2017

1. místo - starší žáci + absolutní vítěz soutěže Flek Tomáš

Silák roku 2017 - Neprašová Denisa, Moláková Adéla, Poláková Karina, Heberstein Michal, Schmuttermeier Alexandr, Olexa Šimon, Vorálková Kateřina, Nerudová Simona, Pouvová Šárka, Jonáš Jakub, Kaplánek Jakub, Vebr Jakub, Flek Tomáš, Semotán Jakub, Horáková Adéla, Ressová Eliška

 

21. 03. 2017

bez umístění

Okresní  kolo soutěže dětských recitátorů - Stodolovský Jan, Rybáčková Lucie, Ivanová Maja, Ondřej Bulant

 

 

14. 03. 2017

5. - 6. místo

Okresní  kolo v házené starších žáků - Barák Nikolas, Kourek Tomáš, Kruntorád Jan, Neckař Tomáš, Paul Vojtěch, Seidl Ondřej, Tržil Jakub, Ujčík Lukáš, Kohout Tomáš

 

10. 03. 2017

3. místo

Okresní  kolo v basketbalu starších žáků - Barák Nikolas, Kourek Tomáš, Kruntorád Jan, Neckař Tomáš, Paul Vojtěch, Seidl Ondřej, Tržil Jakub, Ujčík Lukáš, Vlčko Erik, Kohout Tomáš

 

03. 03. 2017

7. - 8. místo

Okresní  kolo v basketbalu mladších žáků - Hodková Adéla, Chromá Natálie, Pouvová Darina, Ressová Eliška, Horáková Adéla, Miksová Adéla, Volšinská Monika, Svobodová Kristýna

 

17. 02. 2017

5. - 6. místo

Okresní  kolo v basketbalu mladších žáků - Hodáč Jan, Smolík Matěj, Nováček Vojtěch, Hlávka Radek, Holík Petr, Horský Prokop, Nevrkla Jakub, Polák Daniel, Doucha Michal, Kněžíček Vojtěch, Barták Stanislav

 

14. 02. 2017

Okresní  kolo jazykové soutěže z jazyka anglického

1. místo Olexa Šimon

9. - 10. místo Seidl Ondřej

 

27. 01. 2017

2. místo

Okresní  kolo v basketbalu mladších žákyň - Nerudová Simona, Pouvová Šárka, Vorálková Kateřina, Kulhavá Monika, Brabencová Lucie, Casková Michaela, Rozehnalová Lucie, Levová Barbora, Ryčková Zuzana, Kvášová Leona, Moláková Adéla, Neprašová Denisa

 

26. 01. 2017

Okresní  kolo jazykové soutěže z jazyka německého 

7. místo Křenková Barbora

12. místo Flek Tomáš

 

24. 01. 2017

13.- 14. místo

Matematická olympiáda

Jonášová Lenka

 

17. 01. 2017

Okresní kolo dějepisné olympiády 

22. místo Kruntorád Jan

26. místo Paul Vojtěch

 

15. 12. 2016

4. místo

Okresní přebor škol v šachu 2016/2017 - Bulant Vít, Rybáček Martin, Nečada Tomáš, Vondra Filip, Rybáčková Lucie, Tichánek Adam

 

25. 11. 2016

bez umístění

Pohár ZŠ ve florbalu – Hořínek Daniel, Prycl Adam, Šváb David, Mikší Matěj, Šimek Jakub, Lapeš Vojtěch, Křikava Martin, Rybáček Martin, Roubíček Lukáš, Kyselica David, Štolfa Jan

 

24. 11. 2016

2. místo v družstvech

"TALENTOVKA" soutěž v psaní na klávesnici – Bojanovský Jan, Pavlas Lukáš, Mezereová Nikola

8. místo v družstvech

"TALENTOVKA" soutěž v psaní na klávesnici – Volšinská Monika, Sekavová Zdeňka, Svobodová Kristýna

 

4. místo v soutěži jednotlivců - Bojanovský Jan

8. místo v soutěži jednotlivců - Pavlas Lukáš

13. místo v soutěži jednotlivců - Volšinská Monika

14. - 16. místo v soutěži jednotlivců - Mezerová Monika

22. - 23. místo v soutěži jednotlivců - Sekavová Zdeňka

24. - 25. místo v soutěži jednotlivců - Svobodová Kristýna

 

22. 11. 2016

8. místo

Soutěž mladých chovatelů 2016 - Sedláček Petr

 

16. 11. 2016

nepostoupili

Florbalový turnaj - starší žáci – Fila Jakub, Smolík Matěj, Samek Adam, Seidl Ondřej, Kohout Tomáš, Kruntorád Jan, Paul Vojtěch, Semotán Jakub, Ujčík Lukáš

 

15. 11. 2016

4. místo

Florbalový turnaj - starší žákyně – Pouvová Darina, Miksová Adéla, Hodková Adéla, Chromá Natálie, Ressová Eliška, Jonášová Lenka, Volšinská Monika, Horáková Adéla, Eliášová Lucie, Šímová Dorota

 

10. 11. 2016

5. - 8. místo

Florbalový turnaj - mladší žáci – Horr Matyáš, Doucha Michal, Hlávka Radek, Průša Michal, Nevrkla Jakub, Habermann Leopold, Horský Prokop, Kněžíček Vojtěch, Nováček Vojtěch, Slavík Matyáš, Holík Petr

 

09. 11. 2016

8. místo Procházková Julie

9. místo Eliášová Lucie

Výtvarná soutěž SPUŠ Helenín – Eliášová Lucie, Fialová Zuzana, Procházková Julie, Vránová Valentýna, Zápotočná Michaela, Barák Nikolas, Kohout Tomáš, Miksová Adéla, Ressová Eliška, Vlčko Erik

 

09. 11. 2016

3. místo

Florbalový turnaj - mladší žákyně – Rozehnalová Lucie, Kulhavá Monika, Pouvová Šárka, Nerudová Simona, Vorálková Kateřina, Casková Michaela, Moláková Adéla, Levová Barbora, Kvášová Leona, Vebrová Terezie, Brabencová Lucie, Emingrová Anna

 

08. 11. 2016

3. místo

Stolní tenis - krajské kolo - mladší žákyně – Vorálková Kateřina, Nerudová Simona

 

25. 10. 2016

2. místo

Minifotbal starších žáků – Ujčík Lukáš, Paul Vojtěch, Neckař Tomáš, Tržil Jakub, Kourek Tomáš, Kruntorád Jan, Šilhart Marek, Samek Adam, Kaplánek Jakub

 

19. 10. 2016

3. místo

Stolní tenis - okresní kolo - starší žákyně – Nováková Adriana, Pouvová Darina

13. místo

Stolní tenis - okresní kolo - starší žáci – Kohout Tomáš, Seidl Ondřej, Pokorný Petr

Stolní tenis vys. OK IV. 2016-17.doc

 

17. 10. 2016

1. místo

Stolní tenis - okresní kolo - mladší žákyně – Vorálková Kateřina, Nerudová Simona

5. - 8. místo

Stolní tenis - okresní kolo - mladší žáci – Polák Daniel, Nováček Vojtěch, Pecha Tobiáš

Stolní tenis vys. OK III. 2016-17.doc

 

05. 10. 2016

4. místo

Přespolní běh - starší žáci – Šilhart Marek, Kaplánek Jakub, Bojanovský Jan, Kruntorád Jan, Tržil Jakub, Jonáš Jakub

05. 10. 2016

4. místo

Přespolní běh - mladší žáci – Doucha Michal, Habermann Leopold, Kněžíček Vojtěch, Nevrkla Jakub, Nováček Vojtěch, Pecha Tobiá

05. 10. 2016

10. místo

Přespolní běh - starší žákyně – Chromá Natálie, Ressová Eliška, Hodková Adéla, Horáková Adéla, Miksová Adéla, Volšinská Monika, Křepelová Katka

05. 10. 2016

3. místo

Přespolní běh - mladší žákyně – Dubová Zuzana, Havlíčková Adéla, Kvášová Leona, Pouvová Šárka, Levová Barbora, Moláková Adéla

 Přesp. běh - výsl. OK 2016 kat. III IV.xlsm

 

27. 09. 2016

postup do okresu

Minifotbal starších žáků – Kourek Tomáš, Kruntorád Jan, Neckař Tomáš, Paul Vojtěch, Seidl Ondřej, Ujčík Lukáš, Šilhart Marek

 

19. 09. 2016

2.místo

Soutěž "Do přírody kolo - pěšky" – Löfferová Julie, Polcarová Klára, Volfová Sofie, Kloučková Eliška, Pávek Štěpán, Rybáčková Lucie, Bulant Vít, Barták Jakub, Drápelová Nela, Malena Jakub, Zach Martin, Růžička Vojtěch

 

 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

Vážení návštěvníci:-),

   vítejte v bloku "Výsledky soutěží".

   V letošním školním roce zde naleznete aktuální informace o účasti žáků a žákyň naší "Kollárky" ve sportovních, uměleckých i vědomostních soutěžích. Rádi bychom Vás také informovali o výsledcích, které se občas bohužel dovídáme s větší časovou prodlevou, než bychom si představovali, proto Vás předem žádáme o trpělivost:-).

                                                                                                                                                                                           Mgr. Helena Uhlířová

28. 06. 2016, 8:00 - 9:40, sborovna školy

všechna místa:-)

Odměňování reprezentantů školy – všichni zúčastnění viz níže

 

13. 06. 2016

5. místo z 10 přihlášených týmů

Příběhy našich sousedů – Dolská Aneta, Jonášová Lenka, Poláčková Lenka, Nováková Adriana

 

08. 06. 2016

3. místo

Minikopaná - finále – Samek Adam, Kaplánek Jakub, Šilhart Marek, Habermann Leopold, Horský Prokop, Holík Petr, Doucha Michal, Polák Daniel, Mezera Šimon, Kněžíček Vojtěch, Seidl Ondřej, Neckař Tomáš

 

02. 06. 2016

postoupili

Minikopaná - okrsky – Samek Adam, Kaplánek Jakub, Šilhart Marek, Habermann Leopold, Horský Prokop, Holík Petr, Doucha Michal, Polák Daniel, Mezera Šimon, Kněžíček Vojtěch, Seidl Ondřej, Neckař Tomáš

 

19. 05. 2016

6. místo

Pohár rohlasu 2016 – Šilhart Marek, Hlásek Tadeáš, Kaplánek Jakub, Nápravník Vojtěch, Kruntorád Jan, Smolík Matěj, Paul Vojtěch, Seidl Ondřej, Neckař Tomáš

2. místo

Přibylová Anna, Nerudová Simona, Miksová Adéla, Pouvová Šárka, Vorálková Kateřina, Pouvová Darina, Nerudová Simona, Hodková Adéla, Duru Diana, Chromá Natálie

 

18. 05. 2016

Krajské kolo biologické olympiády

Volmanová Mária 4. místo

 

18. 05. 2016

10. místo

Štafetový pohár 2016 - krajské kolo – Štolfa Jan, Stehlík Přemysl, Hrdlička Pavel, Kolman Daniel, Pospíšilová Lucie, Divišová Karolína, Foltová Eva, Skácelová Veronika, Mikší Matěj, Kocmának Vladimír, Nováček Vojtěch, Bojanovský Martin, Pecha Tobiáš, Levová Barbora, Neprašová Denisa, Dubová Zuzana, Moláková Adéla, Hrazdílek James

 

12. 05. 2016

9. - 12. místo

Vybíjená ZŠ 2015/2016 – Levová Barbora, Nováček Vojtěch, Kyselica Marek, Černo Veronika, Bojanovský Martin, Ryčková Zuzana, Průša Pavel, Kvášová Leona, Neprašová Denisa, Schmuttermaeier Saša, Pecha Tobiáš, Dubová Zuzana

 

11. 05. 2016

Soutěže mladých zdravotníků

Šmrha František, Průša Pavel, Schmuttermeier Saša, Levová Barbora, Eliášová Kristýna - 4. místo

Volamanová Mária, Bláhová Denisa, Joklová Kateřina, Krausová Radana, Krupa Dominik - 2. místo

 

02. 05. 2016

3. místo

Mc Donald´s Cup - okresní kolo – Nováček Vojtěch, Nováček Tomáš, Kocmánek Vladimír, Samek Daniel, Nečada Štěpán, Pecha Tobiáš, Poul Daniel,  Průša Pavel, Levová Barbora, Hlávka Jakub

 

29. 04. 2016

Krajské kolo fyzikální olympiády

Ladislav Kašpárek 20. místo, Volmanová Mária 13. - 14. místo

 

27. 04. 2016

3. místo

Meziškolní turnaj v hokejbalu – Zamazal Jan, Peška Matěj, Krupa Dominik, Frolda Michal, Hanus Jiří, Vondrák Lukáš, Petrek Pavel, Kourek Tomáš, Paul Vojtěch

 

26. 04. 2016

4. místo

Štafetový pohár 2016 - okresní kolo – Mikší Matěj, Kolman Daniel, Hrdlička Pavel, Semotán Filip, Pospíšilová Lucie, Kocmánková Klára, Štaubertová Tereza, Pavlíková Kristýna, Eliášová Kristýna, Levová Barbora, Hrazdílek James, Nováček Vojtěch, Neprašová Denisa, Černo Veronika, Kocmánek Vladimír, Pecha Tobiáš,

 

22. 04. 2016

2. místo

McDonald´s Cup – Průša Pavel, Nováček Vojtěch, Nováček Tomáš, Schmuttermeier Saša, Nečada Štěpán, Samek Daniel, Pecha Tobiáš, Šmrha František

 

21. 04. 2016

3. místo

McDonald´s Cup – Poul Daniel, Malec Marek, Valda Jan, Hrdlička Pavel, Kolman Daniel, Prycl Adam, Mikší Matěj

 

19. 04. 2016

2. místo

Okresní kolo v házené mladších žákyň – Pouvová Šárka, Vorálková Kateřina, Kulhavá Monika, casková Michaela, Brabencová Lucie, Křikavová Markéta, Levová Barbora, Vebrová Terezie, Dubová Zuzana, Černo Veronika

 

13. 04. 2016

Okresní kolo biologické olympiády

Volmanová Mária 2. místo

 

11. 04. 2016

61. místo z 80 přihlášených škol

Souboj čtenářů – vybraní žáci z 6. A a z 6. B

 

05. 04. 2016

Matematická olympiáda

Blažek Šimon 10. místo, Horský Prokop - ostatní řešitel, Nečada Filip 1. místo, Caklová Nikola 7. místo, Samková Michaela 7. místo, Šímová Dorota 3. místo, Jonášová Lenka 22.- místo

 

05. 04. 2016

2. místo

Okresní kolo v házené mladších žáků – Smolík Matěj, Samek Adam, Hodáč Jan, Hlásek Tadeáš, Kaplánek Jakub, Šilhart Marek, Jonáš Jakub, Ujčík Lukáš, Neckař Tomáš, Svoboda Pavel, Kruntorád Jan

 

30. 03. 2016

4. místo

Okresní kolo ve volejbalu starších dívek – Janírková Nikola, Hodáčová Barbora, Hodková Adéla, Chromá Natálie, Miksová Adéla, Vorálková Kateřina, Pechová Viktorie, Horáková Adéla

 

29. 03. 2016

3. místo

Okresní kolo ve volejbalu starších žáků – Zamazal Jan, Peška Matěj, Štefka Marek, Novotný Vojtěch, Vorálek Jan, Vondrák Lukáš, Sobotka František, Petrek Pavel, Smolík Josef, Mezera Jan

 

23. 3. 2016

Okresní kolo fyzikální olympiády

Ladislav Kašpárek 3. místo, Volmanová Mária 5.-6. místo

 

18. 03. 2016

individuální umístění

Silák roku 2016 – Olexa Šimon - 6. místo, Vorálková Kateřina - 5. místo, Nerudová Simona - 9. místo, Fialová Zuzana - 22. místo, Eliášová Lucie - 13. místo, Jonáš Jakub - 16. místo, Bojanovský Jan - 4. místo, Flek Tomáš - 1. místo, Horáková Adéla - 20. místo, Ressová Eliška, Vorálek Jan - 8. místo, Frolda Michal - 16. místo, Janírková Nikola - 4. místo, Pechová Viktorie - 11. místo, Hodáčová Barbora - 18. místo

 

18. 03. 2016

Okresní kolo "Poznej Vysočinu" – 160 účastníků

D. Krupa 109. místo, M. Volmanová 70. místo

 

11. 03. 2016

3. místo

Okresní kolo v basketbalu starších žáků – Peška Matěj, Zamazal Jan, Štefka Marek, Krupa Dominik, Vorálek Jan, Vondrák Lukáš, Mezera Jan, Sobotka František

 

04. 03. 2016

7. - 8. místo

Okresní kolo v basketbalu starších žákyň – Hodková Adéla, Chromá Natálie, Horáková Adéla, Jonášová Lenka, Svobodová Kristýna, Janírková Nikol, Hodáčová Barbora, Rozehnalová Aneta, Joklová Kateřina, Pechová Vikrotie, Phamová Diana

 

04. 03. 2016

3. místo

Krajské kolo v házené starších žáků – Štefka Marek, Krupa Dominik, Mezera Jan, Sobotka František, Peška Matěj, Zamazal Jan, Vorálek Jan, Vondrák Lukáš, Hanus Jiří, Smolík Josef

 

03. 03. 2016

bez umístění

Okresní kolo dětských recitátorů sólistůDivišová Karolína, Vašourková Alena, Bojanovský Martin, Fialová Šárka, Volmanová Mária, Štefka Marek, Caklová Nikola

 

01. 03. 2016

1. místo - postupují do krajského kola

Okresní kolo v házené starších žákůBarák Nikolas, Seidl Ondřej, Vlčko Erik, Zamazal Jan, Mezera Jan, Krupa Dominik, Vorálek Jan, Vondrák Lukáš, Štefka Marek, Sobotka František, Peška Matěj

 

23. 2. 2016

10. místo

Krajský přebor škol Vysočiny v šachu 2015/2016

Bulant Ondřej, Bulant Vít, Mráz Antonín, Rybáček Martin, Nečada Tomáš

 

15. 2. 2016

Okresní kolo olympiády z anglického jazyka

Dorota Šímová 9. místo, Ondřej Seidl 13. místo

 

15. 2. 2016

Okresní kolo olympiády z českého jazyka 44 účastníků z okresu

Josef Smolík 11. místo, Volmanová Mária 17. místo

 

5. 2. 2016

7. - 8. místo

Okresní kolo v basketbalu mladších žáků – Hodáč Jan, Samek Adam, Holík Petr, Smolík Matěj, Mezera Šimon, Kněžíček Vojtěch, Hlásek Tadeáš, Hlávka Radek, Polák Daniel, Horský Prokop, Habermann Leopold, Průša Michal, Olexa Šimon

 

26. 1. 2016

Okresní kolo soutěže z německého jazyka

František Sobotka 4. místo, Jan Vorálek 11. místo

 

19. 1. 2016

Okresní kolo dějepisné olympiády 48 účastníků z okresu

Jonášová Lenka 16. místo, Volmanová Mária 20. místo, Paul Vojtěch 41. místo

 

11. 12. 2015

2. místo

Přebor škol v šachu starších žáků a žákyň Seidl Ondřej, Kohout Tomáš, Kruntorád Jan, Kašpárek Ladislav

 

11. 12. 2015

3. místo

Přebor škol v šachu mladších žáků a žákyňBalusek Tobiáš, Bulant Ondřej, Bulnat Vít, Drahošová Martina

 

26. 11. 2015

3. místo

Florbalový turnaj starších žákyňRozehnalová Renata, Janírková Nikol, Hodáčová Barbora, Horská Barbora, Phamová Diana, Kalábová Kristýna, Pechová Viktorie, Chromá Natálie, Hodková Adéla, Pouvová Darina, Ressová Eliška, Volšinská Monika

 

24. 11. 2015

9. - 12. místo

Florbalový turnaj starších žákůRůžička Michal, Seidl Ondřej, Frolda Michal, Hanus Jiří, Krupa Dominik, Peška Matěj, Petrek Pavel, Vondrák Lukáš, Vorálek Jan, Zamazal Jan

 

24. 11. 2015

5. místo

Soutěž mladých chovatelů 2015Urbánek Marek

 

19. 11. 2015

9. - 12. místo

Florbalový turnaj mladších žákůSamek Adam, Kaplánek Jakub, Smolík Matěj, Holík Petr, Doucha Michal, Horr Matyáš, Horský Prokop, Kněžíček Vojtěch, Mezera Šimon, Nevrkla Jakub, Průša Mcihal, Nečada Filip, Krejčí Michal

 

18. 11. 2015

3. místo

Florbalový turnaj mladších žákyňKulhavá Monika, Vorálková Kateřina, Nerudová Simona, Pouvová Šárka, Casková Michaela, Brabencová Lucie, Eliášová Lucie, Rozehnalová Lucie, Šímová Dorota, Duru Diana, Suchá Michaela

 

11. 11. 2015

5. – 10. místo – E. Ressová, R, Krausová

Výtvarná soutěž SPUŠ Jihlava – HelenínMiksová Adéla, Pouvová Darina, Ressová Eliška, Semotán Jakub, Pavlíková Jolana, Sekavová Zdeňka, Vlčko Erik, Volšinská Monika, Bláhová Denisa, Krausová Radana, Pavlíková Diana, Peštálová Marie, Emingrová Eliška, Lebrušková Tereza, Novotný Vojtěch, Phamová Diana, Volmanová Mária

 

5. 11. 2015

nepostoupili

Coca-Cola Cup - Ujčík Lukáš, Kourek tomáš, Paul Vojtěch, Kruntorád Jan, Frolda Michal, Zamazal Jan, Krupa Dominik, Mezera Jan, Sobotka František, Petrek Pavel, Samek Adam, Vorálek Jan, Krejčí Michal, Šilhart Marek

 

21. 10. 2015

bez umístění

Stolní tenis starší dívky Hodáčová Bára, Pouvová Darina

Stolní tenis starší chlapci – Vorálek Jan, Krupa Dominik, Kruntorád Jan, Kohout Tomáš

 

20. 10. 2015

5. místo – Samková Michaela

9. místo – Blažek Šimon

PythagoriádaBlažek Šimon, Horský Prokop, Nečada Filip, Polák Daniel, Hodáč Jan, Samková Michaela, Seidl Ondřej, Jonášková Lenka, Flek Tomáš, Pavlas Lukáš

 

19. 10. 2015

3. místo

Stolní tenis mladší dívky – Vorálková Kateřina, Nerudová Simona

bez umístění

Stolní tenis mladší chlapci – Samek Adam, Hodáč Jan, Polák Daniel

 

16. 10. 2015 - přesunuto na 23. 10.2015

3. místo

Minifotbal – okresní kolo – Mezera Jan, Vorálek Jan, Petrek Pavel, Sobotka František, Kourek Tomáš, Ujčík Lukáš, Kruntorád Jan, Zamazal Jan, Frolda Michal, Paul Vojtěch

 

8. 10. 2015

5. místo

Přespolní běh mladší žákyně - Nerudová Simona, Pouvová Šárka, Vorálková Kateřina, Havlíčková Mirka, Přibylová Anna, Duru Diana

3. místo

Přespolní běh starší žákyněJanírková Nikol, Pechová Vikrotie, Volšinská Monika, Horská Barbora, Volmanová Mária, Jonášová Lenka, Hodáčová Barbora

3. místo

Přespolní běh mladší žáciKněžíček Vojtěch, Nevrkla Jakub, Doucha Michal, Jonáš Jakub, Kaplánek Jakub

4. místo

Přespolní běh starší žáciVorálek Jan, Sobotka František, Peška Matěj, Kruntorád Jan, Vlčko Erik, Ujčík Lukáš

 

7. 10. 2015

2. místo

Mladý zdravotník - Krausová Radana, Volmanová Mária

 

2. 10. 2015

postoupili

Coca-Cola Cup - Ujčík Lukáš, Kourek Tomáš, Paul Vojtěch, Kruntorád Jan, Frolda Michal, Zamazal Jan, Krupa Dominik, Mezera Jan, Sobotka František, Petrek Pavel, Samek Adam, Vorálek Jan, Krejčí Michal, Šilhart Marek

 

30. 9. 2015

postoupili

Minifotbal - Sobotka František, Mezera Jan, Vorálek Jan, Kruntorád Jan, Ujčík Lukáš, Zamazal Jan, Frolda Michal, Petrek Pavel, Paul Vojtěch

 

Výsledky soutěží ve školním roce 2014/2015

Přehled soutěžních akcí ve školním roce 2014-2015

Přehled účastníků sport. soutěží 2014-2015

Umístění- Sportovní soutěže 2014-2015

Vědomostní soutěže 2014-2015, okresní

Vědomostní soutěže 2014-2015, krajké

Výtvarné soutěže 2014-2015

 

 

                                                                                                                                                Mgr. Helena Uhlířová

 

Výsledky soutěží ve školním roce 2013/2014

Přehled soutěžních akcí ve školním roce 2013-2014

Přehled účastníků sport. soutěží 2013-2014

Umístění - sportovní soutěže 2013-2014

Vědomostní soutěže 2013-2014, oblastní

Vědomostní soutěže 2013-2014, krajské

                                                                                                                                   Mgr. Helena Uhlířová