Drobečková navigace

ZŠ Kollárova > Aktuálně > MAPA ŠKOLY

MAPA ŠKOLYDatum konání:
14.5.2024
Datum ukončení:
26.5.2024

Milí žáci, rodiče, zaměstnanci školy, 

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás veškeré vaše názory, nad kterými se můžeme zamyslet. 

Do kdy: Elektronický dotazník pro rodiče prosím vyplňujte od 14. 5. 2024 do 26. 5. 2024. Odpovědi se ukládají průběžně, po jeho vyplnění už není nic dalšího potřeba. Přístupové údaje do všech rodičovských dotazníků (odkazy a hesla) najdete v aplikaci „Bakaláři – Komens“. Každý dotazník můžete vyplnit pouze jednou bez možnosti opravy. 

Rodiče: Pokud máte více dětí, vyplňují se dotazníky zvlášť za každé dítě (můžete mít rozdílné zkušenosti s různými učiteli, jiné to může být i na I. a II. stupni ZŠ).  

Děti: Žáci budou vyplňovat anonymní dotazníky ve škole. Zde obdrží od učitelů i přístupové údaje. 

Zaměstnanci: Přístup k dotazníku bude zaslán prostřednictvím služebního mailu. 

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc. 

Děkuji vám za ochotu i čas, který věnujete vyplnění dotazníků, a těším se na další spolupráci.