Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

ZŠ Kollárova > Aktuálně > UZAVŘENÍ 1. POLOLETÍ

UZAVŘENÍ 1. POLOLETÍDatum konání:
28.1.2021

Vážení rodiče a žáci,

Dnešním dnem končí první pololetí školního roku 2020/20201. Pololetí, které bylo již podruhé tak netradiční, že by nás to ještě před rokem ani nenapadlo. Rád bych touto cestou poděkoval žákům školy za jejich práci při vyučování na dálku. Děkuji vám rodičům, že jste vybavili děti technickými prostředky, které jim umožňují se s námi spojovat. Děkuji vám také za čas, který věnujete svým potomkům při učení. Bez vzájemné spolupráce mezi školou a rodinou bychom se opravdu v této době neobešli. Dovolte, abych touto cestou poděkoval i všem zaměstnancům školy a hlavně učitelům. Učitelům, kteří přešli v rekordním čase na zcela odlišný způsob práce a snaží se hledat nové a nové způsoby, jak udržet u svých žáků nejenom pozornost a pracovní návyky, ale hlavně zájem o samotné vzdělávání. A to i s vědomím, a to asi cítíme všichni stejně, že distanční výuka nemůže nikdy nahradit osobní kontakt mezi žákem, učitelem a rodinou.

Dnes obdrží vysvědčení za první pololetí žáci, kteří jsou fyzicky přítomni ve škole. Jedná se o děti z první a druhé třídy. Ostatním žákům předají výpisy třídní učitelé vždy v nejbližších dnech po návratu do školy (bohužel nemáme nikdo tušení, kdy to bude). ☹

Již nyní se můžete na definitivní hodnocení za první poletí podívat do elektronické žákovské knížky – Bakaláři. Tímto způsobem naplňujeme povinnost uloženou školám MŠMT o předání žákům a rodičům informaci o dosažených výsledcích za první pololetí školního roku 2020/2021 na dálku.

V pátek 29.1.2021 jsou pololetní prázdniny. Nebude probíhat prezenční ani distanční výuka. Od pondělí 1.2.2021 do pátku 5.2.2021 jsou pro náš kraj vyhlášené jarní prázdniny.

 

Podrobné informace k organizaci výuky naleznete v  našem informačním systému Bakaláři