Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

ZŠ Kollárova > Aktuálně > ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY 2020/2021

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY 2020/2021Datum konání:
15.4.2020
Datum ukončení:
30.4.2020

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 na ZŠ Jihlava, Kollárova 30

Vážení rodiče,

Děkujeme Vám, že jste se rozhodli zvolit pro své dítě naši školu. Mrzí nás, že v důsledku pandemie koronavirem jsme povinni udělat zápis do první třídy bez přítomnosti dětí a pokud možno i bez přítomnosti Vás zákonných zástupců. Je škoda, že jsme nemohli uspořádat dny otevřených dveří, abychom Vám mohli školu ukázat a případně odpovědět Vaše dotazy. Jestliže je něco, co by Vás zajímalo, rádi Vám odpovíme mailem či telefonicky. Spoustu informací se můžete také dozvědět z našich internetových stránek. Pokud to situace dovolí, rádi bychom udělali do konce školního roku společné setkání rodičů, dětí a budoucí paní učitelky přímo u nás ve škole.

Všechny potřebné informace o průběhu zápisu se dočtete již od dnešního dne na tomto místě. Vlastní zápis a doručování všech potřebných dokumentů bude probíhat ale až od středy 15. 4. 2020 do čtvrtka 30. 4. 2020. Nejdůležitější pro Vás je, kliknout na této stránce na odkaz, který určuje, o jaký způsob zápisu se právě u Vašeho dítěte jedná. A pak již pouze postupovat podle podrobného manuálu (ten si můžete pročítat již nyní).

Pokud byste měli s postupem jakýkoli problém, neváhejte nás kontaktovat. To platí i pro případ, že by Vaše technické možnosti či znalost práce na počítači nedovolovaly vykonat zápis tímto elektronickým způsobem. Jistě v těchto výjimečných případech najdeme společné řešení. Všechny aplikace a dokumenty zápisu jsou odladěné pro práci na počítači. Funkčnost na jiných zařízeních (například na mobilním telefonu) Vám nejsme schopni zaručit.

Věřím, že tento netradiční zápis společně zvládneme.

Kritéria pro přijetí do prvního ročníku a přípravného ročníku

Co by mělo dítě umět před vstupem do školy

Pokyny k zápisu (vyberte variantu, která se týká právě Vašeho dítěte)