Tel.: 567 563 570

Fulltextové vyhledávání

 

Vítám Vás na stránkách třídy  IV. C

AKTUALIZOVÁNO 30. 6. 2018 v 12:30 h.

Vážení rodiče,

chci se s Vámi touto cestou rozloučit. Moc Vám všem děkuji za všechny kytičky a hlavně za překráááááásný dárek, který jste mi na konec šk. roku prostřednictvím dětí připravili. Byla jsem velmi překvapena, ba přímo šokována! A vzápětí naprosto dojatá...V životě se mi nestalo, že by rodiče na rozlučku něco takového zpunktovali. Ještě jednou DÍKY.

Příští rok začínám sice zase s dalšími prvňáčky, ale to neznamená, že se s Vašemi dětmi neuvidím. Budeme se stále na chodbě potkávat, usmívat se na sebe, zdravit se. Věřte, je to třída, na kterou jen tak nezapomenu. :-))))))

Chci Vám, milí rodiče, také poděkovat za spolupráci a za přízeň ke mně nakloněnou. Bylo mi ctí.

Všem dětem i jejich rodičům přeji krásné sluníčkové léto plné pohody a nevšedních zážitků. :-)

S pozdravem Jitka Pokorná.

 

Na závěr ještě stále ČERSTVÉ AKTUALITY:

  • Učebnice do 5. ročníku byly dětem rozdány panem uč. Hanzlem ve středu 27. 6. Také jim rozdal seznam pomůcek potřebných do 5. ročníku.
  • Notový sešit kupte dětem nový, neboť my jsme pracovali do pracovního sešitu, který se jmenoval "Hudební poznání" a v něm již pan učitel pravděpodobně pokračovat nebude.
  • Dětem bylo vráceno 10 ks velkých čtvrtek A3, možno použít v 5. ročníku.
  • Plastový "košíček", který měly děti v lavici, mohou použít i v 5. ročníku.
  • Klíč od šatní skříňky byl dětem vybrán. Příští školní rok bude dětem přidělena jiná skříňka.Čip si děti ponechají přes prázdniny u sebe.
  • Jejich kmenová třída V.C se bude nacházet až ve třetím poschodí.
  • Dětem zůstal sešit s názvem GRAMATIKA českého jazyka. Prosím, nevyhazujte jim ho, naopak, tento sešit střežte jako oko v hlavě. JE TO POKLAD! Je v něm shrnuto učivo českého jazyka od 2.- 4. ročníku, děti s ním umí pracovat, orientují se v něm. Z tohoto sešitu můžete s nimi opakovat. Dále jim také zůstal do ČJ pracovní sešit DRÁČCI, jehož obsahem je učivo VZORY. Dobře poslouží k opakování přes prázdniny. Vzadu je zásoba diktátů, všechny jsme ani nestihli. Nadále dětem zůstal sešit Matematických rozcviček, kdo ho nestihl dokončit, může v něm opakovat přes prázdniny. Dále v každé učebnici do 5. ročníku  je na jejím začátku vždy "opakovací část", můžete toho k učení využít.
  • Ale podle mého názoru, nejlepší způsob, jak "bezbolestně" zajistit přípravu dítěte do 5. ročníku, je zakoupit mu sešit OPAKUJEME SI O PRÁZDNINÁCH (nebo nějaký jemu podobný) a tam máte zaručeno, že se v něm nachází učivo, které již BYLO probráno a stojí za to ho procvičit. Tento pracovní sešit možná seženete někde v knihkupectví, ale na100% ho seženete v prodejně ALBRA - PRODEJNA UČEBNIC - na Březinkách, v prostorách Demlovy školy. (Podchodem pořád rovně po chodníku a ukazatele Vás již navedou.)
  • NA ZÁVĚR CHCI TEDY POPROSIT, NENECHÁVEJTE OPAKOVÁNÍ UČIVA AŽ NA ZÁŘÍ. OPAKUJTE NEJPOZDĚJI OD POLOVINY SRPNA. DĚTI PŘES PRÁZDNINY VELMI RYCHLE ZAPOMÍNAJÍ. Děkuji. :-))))))  JP