Drobečková navigace

ZŠ Kollárova > Aktuálně > INFORMACE MAGISTRÁTU JIHLAVY PRO RODIČE

INFORMACE MAGISTRÁTU JIHLAVY PRO RODIČEDatum konání:
3.7.2024

Vážení rodiče,

 

jménem města Jihlava bych vás rád informoval o novém projektu na podporu mimoškolních a volnočasových aktivit vašich dětí. Uvědomujeme si, že současná doba přináší mnoha rodinám finanční výzvy, a chceme vám proto nabídnout pomocnou ruku.

Rada města se rozhodla vyčlenit 1 500 000 korun na projekt ve spolupráci se společností Corrency. Cílem je finančně pomoci rodinám a podpořit místní děti ve věku od 0 do 15 let v jejich soustavných sportovních a volnočasových aktivitách.

 

Každé registrované dítě s trvalým pobytem v Jihlavě má možnost získat elektronické correnty v hodnotě 1 000 Kč. Tyto correnty budete moci využít na úhradu až 50 % ceny aktivit u registrovaných provozovatelů a spolků na území našeho města. Zbývající část platby uhradíte běžným způsobem.

 

Registrace pro rodiče i provozovatele poběží od 1. července do 31. prosince 2024 na webových stránkách jihlava.corrency.cz. Samotné correnty pak bude možné uplatnit v období od 1. srpna do 31. prosince 2024.

Veškeré podrobnosti o fungování projektu, registraci a uplatnění correntů naleznete na zmíněných webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na infolinku společnosti Corrency na čísle +420 253 253 778 nebo e-mailu podpora@corrency.cz.

 

Jsem rád, že můžeme tímto projektem podpořit jihlavské rodiny a umožnit dětem rozvíjet jejich zájmy a nadání. Věřím, že společně dokážeme vytvořit našim nejmenším pestré možnosti trávení volného času.

 

Těším se na úspěšnou realizaci tohoto projektu a děkuji vám za účast.

 

S pozdravem,

Ing. Richard Šedivý
náměstek primátora