Drobečková navigace

ZŠ Kollárova > Soutěže

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024 

Vážení návštěvníci,

i v letošním školním roce zde naleznete aktuální informace o účasti žáků a žákyň naší "Kollárky" ve sportovních, uměleckých i vědomostních soutěžích. Rádi bychom Vás také informovali o výsledcích, které se občas bohužel dovídáme s větší časovou prodlevou, než bychom si představovali, proto Vás předem prosíme o trpělivost :-).                                     

           

                                                                                                                        Libuše Kolčavová

10. 5. 2024

Krajské kolo ve vybíjené, 1. stupeň ZŠ 4. – 5. třída

5. místo

Löffler Tobias, Kumštar David, Poul David, Stratil Jan, Žanda Adam, Sekanina Milan, Kliner Dominik, Rychlý Pavel, Jančok Jiří, Duba Dominik, Loucký David, Přecechtěl Adam

 

3. 5. 2024

Okresní kolo ve vybíjené, 1. stupeň ZŠ 4. – 5. třída

1. místo

Žanda Adam, Kumštar David, Stratil Jan, Löffler Tobias, Poul David, Kliner Dominik, Duba Dominik, Jančok Jiří, Rychlý Pavel, Loucký David

 

30. 4. 2024

Okresní kolo Štafetový běh

4. místo

Martin Pařil, Markéta Exnerová, Karolína Valentová, Bára Přibylová, Julie Starková, Petr Nosek, Filip Jakubíček, Šimon Pospíšil, Justýna Mudruňková, Viktorie Cáhová, Natálie Boháčková, Kristýna Šedivá, Tobias Loffler, David Kumštar, Adam Žanda

 

29. 4. 2024

Okresní kolo McDonald's Cup 

4. místo

Kubát Tobiáš, Kosaková Nela, Kunštar David, Lofller Tobias, Stratil Jan, Poul David, Matula Marek, Kliner Dominik, Pospíšil Šimon, Kubíček Vojta, Šedivý Josef

 

26. 4. 2024

Soutěž Zemědělství a lesnictví na Vysočině 

11. místo - Zelníčková Bára

16. místo - Brestovský František

 

17. 4. 2024

Okrskové kolo McDonald's Cup 

1. místo

Kubát Tobiáš, Kosaková Nela, Kunštar David, Lofller Tobias, Stratil Jan, Poul David, Matula Marek, Kliner Dominik, Pospíšil Šimon, Kubíček Vojta, Šedivý Josef 

 

5. 4. 2024

Okresní kolo v basketbalu, žáci - kategorie IV.

7 - 8. místo

Mareš Jaroslav, Honsa Šimon, Vondra Filip, Provazník David, Chaloupka Martin, Kopic Dominik, Václavek Ondřej, Miksa Aleš

 

duben 2024

Výtvarná soutěž Den Země, kategorie Brouci v přírodě

7. místo - Kristýna Zachová

 

4. 4. 2024

Okresní kolo v basketbalu, žákyně - kategorie IV.

7.- 8. místo

Adriana Gambová, Hana Fuchsová, Nela Fukasová, Tereza Kumštarová, Laura Lechnio, Adéla Pokorná, Yullia Prysutska, Eliška Straková, Zuzana Stratilová, Valerie Zerzánková

 

22. 3. 2024

Okresní kolo v házené, mladší žáci

4. místo

Štefáček Jan, Filip Tadeáš, Volf Sebastián, Talpa Tomáš, Zelený Jakub, Hrad Šimon, Tlačbaba Tobiáš, Poul Lukáš, Blažek Matouš, Lhotka Vojtěch, Turický Filip, Kuľha Matyáš, Rychetský Václav

 

20. 3. 2024

Příběhy našich sousedů

Anna Smetanová, Pavla Koudelová , Klára Pecháčková, Adéla Pecháčková, František Brestovský, Simona Šeredová, David Rychecký 

 

20. 3. 2024

Okresní kolo ve volejbalu, žákyně - kategorie IV.

2. místo

Mudruňková Sára, Fuchsová Hana, Rodová Elizabeth, Löfflerová Julie, Bieliková Eliška, Chromá Sofie, Popelářová Lucie, Lechnio Laura, Novotná Nell, Delínová Libuše, Blažková Karolína, Prysutska Yuliia 

 

19. 3. 2024

Okresní kolo Biologické olympiády

9. místo - Zelníčková Bára

 

15. 3. 2024

Krajské kolo Poznej Vysočinu

32. místo – František Brestovský

bez umístění – Barbora Zelníčková

 

14. 3. 2024

Okresní kolo v házené, starší žákyně

7. místo

Eliška Bieliková, Tereza Kumštarová, Tereza Nečadová, Adéla Pokorná, Lucie Popelářová, Yullia Prysutska, Elisabeth Rodová, Adéla Součková, Barbora Součková, Eliška Straková, Sofie Volfová, Valerie Zerzánková

 

13. 3. 2024

Okresní kolo v házené, starší žáci

7. místo

Miksa Aleš, Václavek Ondřej, Krejčí Tomáš, Kopic Dominik, Kohout Adam, Kněžíček Michal, Bursa Adam, Dvořák Miroslav, Číhal Adam, Křikava Ondřej

 

12.3. 2024

Soutěž O siláka roku 

4. místo – Guliyev Rauf

Bez umístění – Klára Součková, Nela Dvořáčková, Vasiliev Nikita, Václav Rychetský, Adriana Gambová, Hana Fuchsová, Matyáš Kuĺha, Tomáš Kocmánek, Sofie Chromá, Terezie Pollacková, Guliyev Rauf, Dominik Krajhanzl, Elisabeth Rodová, Julie LÖfflerová, David Kocmánek, Ondřej Václavek 

 

20. 2. 2024

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

2. místo , kategorie II. – Natálie Ritterová

20. - 21. místo, kategorie I – Štěpán Blaha

 

22. 11. 2023

Okresní kolo v házené, ml. žáci

1. místo

Kul'ha Matyáš, Turický Filip, Lhotka Vojtěch, Štefáček Jan, Filip Tadeáš, Volf Sebastián, Talpa Tomáš, Zelený Jakub, Hrad Šimon, Tlačbaba Tobiáš, Poul Lukáš, Rychetský Václav

 

18.11. 2023

Okresní kolo soutěže SEDMIKVÍTEK 

2. místo – Michaela  Psotová 

3. místo – David Kocmánek , Ester Kříženecká 

Bez umístění – Papoušková Silvie, Prasol Ivan, Veselá Laura, Brnický Matyáš, Zámková Karolína, Trkolová Apolena,  Součková Klára, Dostálová Natálie, Láník Dominik, Bulantová Denisa, Mudruňková Sára, Vrbický Lukáš, Prysutska Julia, Součková Barbora, Kloučková Eliška, Kušnir Zdeněk

 

7. 11. 2023

Okresní kolo ve florbalu, žáci - kategorie III.

7. – 9. místo

Blaha Štěpán, Čížek Tomáš, Fiala Marek, Hrad Šimon, Kočař Tomáš, Kříženecký Marek, Láník Dominik, Láník Matěj, Poul Lukáš, Štefáček Jan, Talpa Tomáš, Tlačbaba Tobiáš, Volf Sebastian

 

15. 11. 2023

Okresní kolo ve florbalu, žákyně - kategorie IV.

11. – 12. místo

Bieliková Eliška, Kumštarová Tereza, Mundoková Eliška, Pokorná Adéla, Popelářová Lucie, Prysutská Julia, Součková Barbora, Straková Eliška

 

21. 9. 2023

Okresní kolo v přespolním běhu

4. místo - žáci-kategorie III.

Kocmánek Tomáš, Tlačbaba Tobiáš, Tuna Marek, Lhotka Vojtěch, Zelený Jakub, Štefáček Jan

11. místo - žákyně-kategorie III.

Talpová Tereza, Lechnio Laura, Kosaková Sára, Jordánová Iveta, Mudruňková Sára, 

14. místo - žákyně-kategorie IV.

Fatrdlová Veronika, Minaříková Kamila, Bieliková Eliška, Šeredová Simona, Štenglová Ellen

6. místo - žáci-kategorie IV.

Šilhart Filip, Kocmánek David, Štrof Jakub, Kněžíček Michal,  Číhal Adam

 

18. 10. 2023

Krajské kolo výtvarné soutěže

3. místo - Ritterová Natálie

Cena za originální zpracování - Psotová Michaela

Bez umístění – Volfová Sofie, Součková Adéla, Součková Nikol, Bieliková Eliška, Fatrdlová Veronika, Minaříková Kamila